Szafy metalowe wolnostojące na kable

Aktywne filtry

Branże energetyczna, telekomunikacyjna i multimedialna wymagają stosowania specjalnych rozwiązań, które mają na celu zapewnić niezawodność, bezpieczeństwo i płynność. Żeby transport prądu czy sygnału telekomunikacyjnego przebiegał bez zakłóceń, trzeba zadbać o odpowiednie szafy rozdzielcze na kable. Jako ceniony producent przygotowaliśmy bogaty katalog obejmującą szafy rozdzielcze na przewody, oferowane w dwóch kategoriach - typu SZW i SZW. Oczywiście zadbaliśmy też o odpowiednie akcesoria.

Szafy stojące na kable można podzielić na kategorie związane z użytkowaniem. Każdy produkt został opracowany zgodnie z obowiązującymi normami krajowymi i branżowymi oraz powstał z
wysokiej jakości materiałów. Wszystkie szafy wolnostojące są odpowiednio opisane – informacje o wymiarach zewnętrznych i wewnętrznych, materiałach czy sposobie nanoszenia powłoki lakierniczej można znaleźć, sprawdzając konkretny model. Standardem wykończeniowym jest nanoszona metodą piecową farba RAL 7035 (jasny odcień szarości).

Szafy wewnętrzne metalowe wykorzystuje się w zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, budynkach mieszkalnych oraz na placach budowy. Jako producent postawiliśmy na dobór oferty zgodnie z zapotrzebowaniami klientów szukających rozdzielnic elektrycznych i multimedialnych.

Szafy wolnostojące na przewody muszą spełniać wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i warunków pracy. Przy projektowaniu nasi pracownicy brali uwagę na takie czynniki, jak masywność, odporność na działanie czynników zewnętrznych czy wentylacja (przegrzanie). Atutem wszystkich modeli jest proste serwisowanie – osoby odpowiedzialne za ich stan doceniają możliwość wykonywania wielu czynności bez użycia narzędzi.

Poza standardowymi (katalogowymi) szafami rozdzielczymi na przewody dajemy naszym kontrahentom możliwość skonfigurowania wedle potrzeb. Przy każdej szafie istnieje możliwość dokupienia opcjonalnego doposażenia, dzięki czemu nasza oferta jest jeszcze bardziej kompletna. Zachęcamy do zapoznania się zawartością katalogu i do zakupów.