Słupek na listy z videofonem

help_outlineZapytaj o produkt
Słupek na listy z videofonem

Słupek na listy z videofonem

 

Słupek na listy / skrzynka pocztowa z wideofonem

Proponujemy nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu – słupek na listy z wideofonem, który łączy dużą funkcjonalność z prostym, klasycznym wyglądem. Ten pionowy model skrzynki na listy idealnie wpasuje się w estetykę każdej posesji. Skrzynka pocztowa z wideodomofonem wyposażona jest w elegancko wycięty i podświetlany numer posesji, co ułatwia identyfikację przez gości i dostawców, ale jednocześnie podnosi standard ogrodzenia. Korespondencję można wrzucać od przodu, a odbierać zarówno z przodu, jak i z tyłu słupka, co zwiększa wygodę użytkowania. Bezpieczeństwo zapewnia trzyzapadkowy zamek z powtarzalnym kodem klucza.

Oferowana przez nas skrzynka na listy słupek z videofonem malowana jest proszkowo, co zapewnia odporność na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia. Zaproponowana przez nas metoda malowania gwarantuje również długotrwałość koloru oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Zintegrowany videofon to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Umożliwia identyfikację odwiedzających bez potrzeby otwierania drzwi, co jest szczególnie ważne w czasach, w jakich żyjemy. Dostępne w ofercie słupki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie połączenie nowoczesnej technologii z funkcjonalnością i estetyką. Sprawdzi się w nowoczesnych ogrodzeniach, dobrze wygląda w połączeniu z kamieniem, panelami ogrodzeniowymi i drewnem.

Do uzgodnienia:

  • Wymiar słupka - zarówno szerokość, wysokość jak i głębokość,
  • Kolor - pełna paleta RAL
  • Liczba i wymiar otworów wrzutowych
  • Otworowanie pod dowolny domofon, wideofon, a ponadto wbudowany szyfrator, czytnik zbliżeniowy RFID, czytnik linii papilarnych lub ich dowolna kombinacja
  • Numer posesji, lub nazwa ulicy

Każdy słupek/skrzynka jest robiona pod indywidualne zamówienie. Tworzymy projekt 2D, oraz wizualizację 3D dzięki której można zobaczyć jak realnie będzie wyglądać słupek przed jego wyprodukowaniem.

Słupek wykonany z blachy Magnelis odpornej na korozję o grubości 1mm lub 1.5mm w zależności od wymiaru.

Zdjęcia przedstawiają przykład wykonania.

Warstwa 77.png Warstwa 9.png spray-gun.png Warstwa 10.png Ip.png

Zewnętrzna; blacha Magnelis o grubości 1mm lub 1,5mm 

Zamek 3 zapadkowy o powtarzalnym kodzie klucza

Malowane proszkowo RAL 7035

Do zakotwienia

Stopień ochrony IP 55

Pobierz

Słupek na listy

Pobierz (525.35KB)