Elegance

Obudowy Elegance do kopania kryptowalut

Korzystanie z koparki kryptowalut wiąże się z koniecznością stosowania odpowiednich stelaży. Są to nowoczesne konstrukcje wykonane ze stali, które można stosować do koparek kryptowalut, a także stacji graficznych i innych profesjonalnych urządzeń informatycznych.

Kolekcja Elegance charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Zapewnia doskonałe chłodzenie oraz wygodny montaż wszystkich podzespołów. Stelaż do koparki kryptowalut Elegance jest wykonany ze stali, jest malowany proszkowo oraz posiada uchwyt o grubości 2 milimetrów na karty graficzne. Umożliwia montaż wentylatorów w rozmiarze 120 milimetrów. Jego zaletą są małe rozmiary, ale jednocześnie ma szeroki rozstaw kart graficznych. Dzięki temu pozwala na zbudowanie małej konstrukcji, ale z zachowaniem zwiększonego przepływu powietrza.

Polski producent stelaża oznacza wysoką jakość wykonania oraz szeroką funkcjonalność. Warto wymienić możliwość wysuwania płyty głównej bez konieczności odpinania przewodów, jak również regulację poziomu oraz nachylenia. Jest to doskonała obudowa na koparkę, która pozwala zmniejszyć pracę wentylatorów o 20 procent i utrzymać niskie temperatury procesorów graficznych. Na nodze koparki dostępny jest przycisk POWER ON, który można wpiąć bezpośrednio w płytę główną.

Stelaże do koparki kryptowalut Elegance umożliwiają montaż kart graficznych o maksymalnej długości 340 milimetrów, poza tym mają miejsce na dysk twardy 2,5 cala. Do kompletu dołączone są akcesoria potrzebne do montażu. Zaliczamy do nich zestaw elementów montażowych ze śrubami, a także prowadnice, półki oraz zaślepki o wymiarach 35x35 milimetrów.