Basic

Stelaże Basic do koparki kryptowalut od polskiego producenta

Podczas kopania kryptowalut stosujemy zestawy kart graficznych, które trzeba w odpowiedni sposób zamontować. Taką możliwość daje stelaż do koparki kryptowalut, który może mieć różną budowę. Kolekcja Basic to doskonałe rozwiązanie dla osób dysponujących małą przestrzenią. Produkowane modele mają małe rozmiary, dzięki czemu zmieszczą się w niewielkim pomieszczeniu.

Stelaże Basic są wykonane ze stali i malowane proszkowo. Karty graficzne można w nim umieścić w taki sposób, że znajdują się w dwóch rzędach, rozdzielone półką z zasilaczami oraz płytą główną. Pozwala to zapewnić odpowiednie chłodzenie, mimo kompaktowych rozmiarów. Nie bez znaczenia jest także sposób podłączenia riserów oraz zwiększony przepływ powietrza.

Wysokiej jakości obudowy koparek kryptowalut dają możliwość zachowania dużego rozstawu między kartami. Kolekcja Basic pozwala utrzymać odstęp 120 milimetrów, co zwiększa przepływ powietrza. Ponadto wentylatory mogą pracować z prędkością o 20% mniejszą, a mimo to utrzymana zostanie optymalna temperatura pracy. Wynosi ona 45 stopni Celsjusza przy pełnym obciążeniu procesorów graficznych. Stelaż do koparki kryptowalut posiada przycisk POWER ON, który jest zamontowany na półce i jest gotowy do bezpośredniego wpięcia w płytę główną.

Polski producent stelaży z kolekcji Basic oznacza bardzo wysoką jakość wykonania. Stelaż charakteryzuje się dużą stabilnością oraz sztywnością, co jest konieczne dla zachowania bezpieczeństwa pracy koparki. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, ale pozwala na uzyskanie dobrych rezultatów pracy.