Szafy SA-ZNZ (zamykane na zamek sejfowy)

Szafy antywłamaniowe SA-ZNZ na zamek sejfowy - sklep Cabinex

Aktywne filtry

SA -30/40/20 ZNZ

Szafa antywłamaniowa do montażu naściennego, wykonana z blachy 1,5mm zabezpieczona zamkiem sejfowym.

search

SA -40/40/16 ZNZ

Szafa antywłamaniowa do montażu naściennego, wykonana z blachy 1,5mm zabezpieczona zamkiem sejfowym.

search

Szafy antywłamaniowe SA-ZNZ na zamek sejfowy

Szafy teletechniczne to swego rodzaju obudowy zbiorcze, które przeznaczone są do montażu takich elementów sieci teletechnicznych jak np. urządzenia, zasilacze oraz okablowanie. Ze względu na ich zastosowanie, na ich wyposażeniu znaleźć można zarówno ogrzewanie, jak i system wentylacji. W ten sposób można zapewnić stałą i bezpieczną temperaturę, odpowiednią dla pracy umieszczonej w jej wnętrzu urządzeń.

Szafa RACK antywłamaniowa w zależności od wybranego modelu, może być wyposażona w zamek sejfowy lub kłódkę z trzpieniem, których zadaniem zabezpieczać przed dostępem ze strony osób nieuprawnionych/niepożądanych. Pozwala to na skuteczną ochronę umieszczonych wewnątrz elementów przed dewastacją lub włamaniem.

Szafa telekomunikacyjna na zamek przeznaczona jest do montażu naściennego, a dzięki temu, że występuje w różnorodnych wariantach pod względem wymiarów, można ją odpowiednio dopasować do konkretnych potrzeb. W przypadku wybierania tego typu produktów należy zwrócić uwagę na ilość elementów sieci technicznych, które chcemy w jej wnętrzu umieścić. To pozwoli na ich odpowiednią organizację i montaż, zapewniając tym samym ich bezpieczne, a zarazem niezawodne działanie.

Szafa na zamek sejfowy ze względu na swoje przeznaczenie, a także i narażenie na działanie wielu różnych czynników zewnętrznych, w tym również warunków atmosferycznych, do jej produkcji wykorzystuje się wyłącznie sprawdzone, wytrzymałe i trwałe materiały. Mowa w tym momencie m.in. o blachach ze specjalną powłoką, która zapobiega powstawaniu korozji oraz pozwala zapewnić wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne sprzętu znajdującego się wewnątrz.

Wybierając szafy teletechniczne produkowane przez firmę Cabinex, można mieć gwarancję ich najwyższej jakości. Dodatkowo podczas procesu związanego z ich wytworzeniem wykorzystana została najnowocześniejsza technologia, która wpływa również na ich wzornictwo, estetykiem i solidność wykonania. Nic więc dziwnego, że są one doskonałym wyborem w przypadku także i tych najbardziej wymagających klientów.