Szafy antywłamaniowe

Aktywne filtry

Szafy antywłamaniowe światłowodowe naścienne i RACK

W dobie nieustannie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej najważniejsza jest niezawodność działania sprzętu. Aby móc ją zapewnić, potrzebne są skuteczne rozwiązania, które zagwarantują odpowiednie zabezpieczenie systemów elektronicznych. Jednym z nich są szafy światłowodowe naścienne, będące rodzajem obudowy dla części składowych instalacji teletechnicznej, czyli okablowania, akumulatorów, bezpieczników czy zasilaczy. Szafy światłowodowe naścienne zapewniają także warunki niezbędne do właściwej i efektywnej pracy zamontowanych wewnątrz nich urządzeń.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości szafy telekomunikacyjne, przeznaczone do montażu naściennego. Szafy światłowodowe naścienne zapewniają wysoki poziom ochrony instalacji teletechnicznej przed działaniem wszelkich czynników zewnętrznych. Szafy światłowodowe naścienne służą do montażu zarówno aktywnych, jak i pasywnych elementów sieci telekomunikacyjnej.

Szafy światłowodowe naścienne wykonywane są z wysokiej jakości blachy, odpornej na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Materiał pokryty jest metaliczną powłoką Magnelis. Powłoka ta, dzięki właściwościom antykorozyjnym i podwyższonej wytrzymałości na warunki meteorologiczne, gwarantuje skuteczną ochronę powierzchni szafy przez cały okres jej użytkowania. Szafy światłowodowe naścienne są szczelne i odporne na negatywny wpływ promieni słonecznych, wiatru, a także opadów deszczu lub śniegu. Są także mrozoodporne.

Oferowane przez nas szafy światłowodowe naścienne posiadają właściwości antywłamaniowe. Mogą być instalowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Szafy antywłamaniowe wyposażone są w specjalne zabezpieczenia w postaci podwójnej kłódki lub zamka sejfowego o powtarzalnym lub różnym kodzie klucza. Szafy antywłamaniowe są dzięki temu trudne do sforsowania, co ogranicza ryzyko ewentualnej kradzieży czy uszkodzenia wskutek aktu wandalizmu niemal do minimum. Szafa antywłamaniowa może być dodatkowo wyposażona w specjalną płytę montażową oraz organizator zapasu kabla. W naszej ofercie znajdują się szafy antywłamaniowe różnego rodzaju, m. in. szafa RACK antywłamaniowa.

Szafy antywłamaniowe charakteryzują się wysokimi właściwościami techniczno-użytkowymi. Starannie wykonane, doskonale prezentują się wewnątrz i na zewnątrz budynku, nie zaburzając estetyki ścian czy elewacji. Szafy światłowodowe naścienne to doskonałe rozwiązanie zarówno dla domu, jak i firmy.