Przełącznice Dostępowe FTTx

Dostępowe przełącznice światłowodowe FTTx - producent Cabinex

Aktywne filtry

Przełącznice dostępowe FTTx – światłowodowe

Produkowane przez nas przełącznice światłowodowe wykorzystywane są jako niezawodne obudowy, w których dochodzi do przełączenia torów światłowodowych. W poniższej kategorii znajdują się urządzenia naścienne. Oferujemy modele o różnej liczbie portów, dzięki czemu możliwe jest dobranie najbardziej odpowiedniego egzemplarza do danej sieci. Przełącznica światłowodowa naścienna ma wiele zalet, dzięki którym jest chętnie wybierana przez profesjonalistów. Nasze produkty cenione są za wysoką jakość wykonania, wygodne drzwiczki o szerokim kącie otwarcia i praktyczny zamek uniemożliwiający dostanie się do znajdującej się w środku instalacji, osobom postronnym.

Każda nasza przełącznica światłowodowa wykonana została z materiałów zapewniających ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych i wysokiej oraz niskiej temperatury. Dlatego też urządzenia te mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Tam też najczęściej są stosowane do montowania instalacji na poszczególnych kondygnacjach. Nasze przełącznice FTTH umożliwiają montaż splitterów obudowie Steel box, a bardzo praktycznym rozwiązaniem jest wydzielone pod panelem miejsce na zapas kabli klienckich i pionowych. Solidna blacha chroni wnętrze przełącznicy i zapewnia łatwy dostęp serwisantom posiadającym odpowiedni klucz.

Nowoczesna sieć światłowodowa FTTH zapewnia szybkie łącze internetowe z zastosowaniem delikatnych kabli światłowodowych. Dlatego też ważne jest odpowiednie ich zabezpieczenie. Nasze przełącznice doskonale się do tego celu nadają. Charakteryzują się estetycznym wyglądem, dlatego też pasują do nowoczesnych i eleganckich wnętrz i elewacji. Są także trwałe i łatwe w montażu. Oferujemy modele w wielu rozmiarach i konfiguracjach, dlatego też niezależnie od rodzaju danej instalacji, znajdziesz w tej kategorii produkty spełniające Twoje wymagania. Jako producent przełącznic światłowodowych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego poszukują klienci. Zapewniamy najważniejszą jakość naszych akcesoriów w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy, zanim trafią do sprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się z opisami oferowanych przez nas artykułów i do dokonania zakupu.