Szafy masztowe

Szafy masztowe zewnętrzne hermetyczne - producent Cabinex

Aktywne filtry

SZM - 30/31/18

Szafa zewnętrzna masztowa w pełni hermetyczna do montażu na maszcie o średnicy 35-50mm, lub do zawieszenia na ścianie. Szafa jest dostępna z płytą montażową.

search

SZM - 35/42/26 Rack 10” 6U

Szafa zewnętrzna masztowa w pełni hermetyczna do montażu na maszcie o średnicy 35-50mm, lub do zawieszenia na ścianie. Szafa jest dostępna z uchwytami rack w rozmiarze 10”.

search

SZM - 59/45/40 uchwyt rack 19” 6U

Szafa zewnętrzna masztowa w pełni hermetyczna do montażu na maszcie o średnicy 35-50mm, lub do zawieszenia na ścianie. Szafa jest dostępna  uchwytami rack w rozmiarze 19”.

search

SZM - 59/52/43 Rack 19” 9U

Szafa zewnętrzna masztowa w pełni hermetyczna do montażu na maszcie o średnicy 35-50mm, lub do zawieszenia na ścianie. Szafa jest dostępna z uchwytami rack w rozmiarze 19”.

search

SZ-35/42/17 FTTH 24x SC SX

Szafa zewnętrzna masztowa hermetyczna do montażu na maszcie o średnicy 35-50mm lub do montażu na ścianie. Szafka posiada pole komutacyjne, które pomieści 24 adaptery SC Simplex. Dzięki zastosowaniu plastikowych uchwytów, oraz przetłoczeń wokół splittera można w wygodny sposób uporządkować kable

search

SZM - 59/66/43 Rack 19” 12U

Szafa zewnętrzna masztowa w pełni hermetyczna do montażu na maszcie o średnicy 35-50mm, lub do zawieszenia na ścianie. Szafa jest dostępna z uchwytami rack w rozmiarze 19”

search

Należyte zabezpieczenie sieci elektrycznych i urządzeń elektronicznych wymaga stosownych akcesoriów. Kiedy tradycyjne konstrukcje nie zdają egzaminu, optymalnym rozwiązaniem są szafy masztowe, przeznaczone do zabezpieczenia przewodów elektrycznych i innych podzespołów. Każda szafa zewnętrzna hermetyczna z naszego katalogu spełnia stosowne wymagania norm dotyczących bezpieczeństwa dla sprzętu oraz użytkowników. Jako renomowany producent postawiliśmy na najwyższą jakość oferowanych podzespołów, dostosowując ofertę do potrzeb wymagającego klienta. Mamy w katalogu szafy masztowe w kilku rodzajach, co pozwala dobrać model do oczekiwań. Oczywiście przy każdym produkcie zadbaliśmyo rzetelny opis obejmujący wymiary zewnętrzne i wewnętrzne, rodzaj zastosowanej farby czy materiał. Standardem jest powłoka malarska wykonana zgodnie z technologią piecową – RAL 7035. Szafy zewnętrzne hermetyczne można montować na masztach o zróżnicowanej średnicy – przygotowaliśmy i tę informację w opisie. Każda szafa zewnętrzna masztowa zanim zostanie wysłana do naszych klientów jest starannie sprawdzana pod kątem wykończenia i norm. Standardowe wyposażenie szaf masztowych naszej produkcji obejmuje między innymi: drzwi jednoskrzydłowe z odpowiednim profilem i osłoną uszczelki oraz zamykanym na klucz zamkiem. Stosujemy wyłącznie materiały o wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych, utlenienie czy kwasy. Szafa hermetyczna wyposażona jest w uszczelką o specjalnym profilu kołnierza, co ma szczególnie znaczenie w trudnych (zewnętrznych) warunkach pracy. Instalatorzy i osoby odpowiadające za serwisowanie urządzeń docenią też intuicyjny demontaż płyty montażowe bez konieczności stosowania narzędzi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, w której są nie tylko zewnętrzne szafy masztowe, ale też akcesoria. Półki do szafy RACK, zestawy do ogrzewania, uchwyty i panele dystrybucji napięć także można u nas zamówić. Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość i satysfakcję z zakupu.