Szafy sterownicze

Szafy sterownicze od producenta

Szafa sterownicza to rozwiązanie, które pozwala na uporządkowanie aparatury oraz urządzeń elektrycznych, elektromechanicznych, elektronicznych czy pneumatycznych - tego typu elementy są zróżnicowane pod względem funkcjonalności oraz parametrów znamionowych, takich jak napięcie, natężenie czy moc. Wymaga to dobrania odpowiedniej szafy sterowniczej, która pozwoli w bezpieczny oraz funkcjonalny sposób uporządkować posiadane wyposażenie.

Rozwiązaniem wysokiej jakości są szafy sterownicze od firmy Cabinex. Jest to producent oraz dystrybutor szaf do budowy sieci telekomunikacyjnych, szaf teleinformatycznych, szaf energetycznych oraz szeregu akcesoriów do nich. Szafy sterownicze Cabinex stanowią doskonały sposób na uporządkowanie skomplikowanej i zróżnicowanej aparatury oraz urządzeń.. Są one zgodne z aktualnymi normami oraz spełniają wszelkie kryteria bezpieczeństwa i standardy jakościowe, takie jak odpowiednio wysoka klasa szczelności, wytrzymałość mechaniczna czy odporność korozyjna. Szafy sterownicze Cabinex wykonywane są według uzgodnionego z klientem projektu. Pozwala to dostosować produkt do indywidualnych potrzeb klientów poprzez zapewnienie określonych funkcji i parametrów. Takie rozwiązanie gwarantuje, że dostarczone produkty spełnią swoje zadanie oraz pozwolą na długi czas ich eksploatacji nawet w najtrudniejszych warunkach.

Szafy sterownicze od firmy Cabinex – zarówno te zewnętrzne jak i stosowane w pomieszczeniach wykonywane są z różnego rodzaju materiałów konstrukcyjnych. Do najczęściej stosowanych materiałów należą blacha z powłoką „Magnelis” oraz stal nierdzewna. Ponadto istnieje możliwość zdecydowanie się na tego typu produkt wykonany ze stali kwasoodpornej. Takie rozwiązanie pozwoli na wykorzystanie szafy sterowniczej nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych, gdzie będzie ona narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Profesjonalni producenci szaf sterowniczych, tacy jak Cabinex gwarantują uzyskanie produktów wysokiej jakości, które mogą być wykorzystywane do szerokiej gamy zastosowań. Szafy sterownicze z powodzeniem stosowane są w sektorach energetyki, automatyki przemysłowej, transportu publicznego, teleinformatyki oraz w innych gałęziach przemysłu. Stanowią one doskonałe zabezpieczenie dla różnego rodzaju urządzeń elektromechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, pneumatycznych i programowalnych.

S024%20-%20SZ%2060-120-30%20v2.jpgS024%20-%20SZ%2060-120-30.jpg