Wyposażenie dodatkowe do szaf "SZW" i „SZWM”

Wyposażenie do szaf serwerowych SZW i SZWM - producent CABINEX

Aktywne filtry

Panel Dystrybucji Napięć 19" 3U

Panel dystrybucji napięcia przeznaczony do szaf teletechnicznych z uchwytami rack w rozmiarze 19”. Panel przeznaczony jest do zamocowania zabezpieczeń i urządzeń montowanych na szynę montażową TH35.

search

Półka rack 19” 2U gł.350

Półka Rack 19” o głębokości 350mm do szafy z uchwytami rack. Montowana do przednich belek rackowych. Półka w kolorze RAL 7035, konstrukcja perforowana

search

Półka rack 19” 1U gł.260

Półka Rack 19” o głębokości 260mm do szafy z uchwytami rack. Montowana do przednich belek rackowych. Półka w kolorze RAL 7035, konstrukcja perforowana.

search

Półka rack 10” 1U gł. 150

Półka Rack 10” o głębokości 150mm do szafy z uchwytami rack. Montowana do przednich belek rackowych. Półka w kolorze RAL 7035, konstrukcja perforowana

search

Półka rack 19” 1U gł.200

Półka Rack 19” o głębokości 200mm do szafy z uchwytami rack. Montowana do przednich belek rackowych. Półka w kolorze RAL 7035, konstrukcja perforowana

search

Oferowane przez nas akcesoria do szaf Rack obejmują różnorodne produkty, które mają na celu usprawnienie i zwiększenie funkcjonalności szaf teleinformatycznych.

 

Półki do szaf metalowych, płyty podłogowe i postumenty

Półki do szaf metalowych teleinformatycznych to konieczne wyposażenie do szaf Rack, które umożliwia efektywne zorganizowanie sprzętu i urządzeń. Półki te są projektowane z myślą o bezpiecznym przechowywaniu serwerów, switchy, routerów, a także innych elementów teleinformatycznych. W ofercie dostępny jest także postument do osadzenia szaf z serii „SZW” i „SZWM”, który w gruncie stanowi alternatywę dla tradycyjnych studni kablowych betonowych SK1 oraz płyta podłogowa, jako element przystosowany do montażu w szafach z serii „SZW” w celu skutecznego zabezpieczenia wnętrza przed działaniem wilgoci.

 

Wentylatory i zestawy wentylatorów

Wentylatory do szaf metalowych pomagają w utrzymaniu odpowiednich temperatur, eliminują nadmiar ciepła, a to z kolei przyczynia się do stabilności pracy urządzeń oraz przedłuża ich żywotność. Wentylatory z naszej oferty wyposażone są w systemy kontroli temperatury, automatycznie dostosowujące intensywność chłodzenia. W kategorii akcesoria do szaf Rack znajdziecie Państwo także zestawy do ogrzewania szaf.

 

Panele do dystrybucji napięcia

W ofercie znajdziecie także panel dystrybucji napięcia. Są to urządzenia przeznaczone do szaf teletechnicznych o standardowej szerokości 19 cali, z uchwytami Rack, co umożliwia łatwy montaż w szafach teletechnicznych. Jego głównym przeznaczeniem jest dystrybucja napięcia, a także zamocowanie zabezpieczeń i innych urządzeń na szynie montażowej TH35.