Przełącznice Kasetowe

Przełącznice kasetowe - producent Cabinex

Aktywne filtry

Sposób na szybki Internet? Oczywiście sieć światłowodowa. Jest to stosunkowo nowa technologia, która zrewolucjonizowała rynek. Polega na tym, iż sygnał jest przesyłany za pomocą fali światła widzialnego, co sprawia, że przesyłanie Internetu może być teraz szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dane przesyłane są z prędkością nawet do kilku terabitów na sekundę. Nic więc dziwnego, że aktualnie montuje się coraz więcej światłowodów przy domach czy blokach mieszkalnych i jest na nie ogromny popyt. Aby jednak cała instalacja działała, bezpiecznie, sprawnie i bez zarzutu, potrzebne jest kilka akcesoriów do jej montażu, m.in. przełącznica kasetowa – znajdziecie je w naszym sklepie internetowym.

Przełącznica światłowodowa, inaczej kasetowa, jest rodzajem obudowy, elementem montowanym na końcu linii, by zakończyć kabel światłowodowy. Następuje w niej przełączanie torów światłowodowych. W naszej ofercie posiadamy do wyboru kilka przełącznic, które można dobrać w zależności od potrzeb. Są to: PK 4x SC Duplex, PK 6x SC Duplex, PK 6x SC Simplex i PK 6x SC Simplex ver. 2. Przeznaczone są do budowy siedzi FTTH, a każda z nich jest odpowiednia do szaf teletechnicznych.

W czole przełącznicy producent wykonał pole komutacyjne pod adaptery S.C. Przełącznice kasetowe różnią się między sobą wymiarami (szerokością, głębokością i wysokością), więc przed zakupem dobrze jest dokładnie sprawdzić ich parametry techniczne. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w kartach katalogowych poszczególnych sprzętów (po wejściu w konkretny produkt, wybierz zakładkę “załącznik”, a po kliknięciu otworzy się on w formacje PDF).

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze urządzenia, ale w razie potrzeby także najlepszą pomoc – jeśli masz problem z wyborem odpowiedniej przełącznicy, nie wahaj się - skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy Ci w wyborze tej odpowiedniej.