Stelaże i mufy

Aktywne filtry

Internet w dzisiejszych czasach stanowi bardzo ważną część życia ludzi. Przede wszystkim powinien działać bardzo sprawnie, dlatego wciąż poszukiwane są nowe rozwiązania, by poprawić jego szybkość. Tak właśnie powstał światłowód, który coraz częściej montuje się w domach czy blokach mieszkalnych. Oprócz samego światłowodu, niezbędne jest także kilka produktów, dzięki którym można odpowiednio dostosować i zabezpieczyć przewody. Nasz sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom - w naszej ofercie znajdują się także dobrej jakości akcesoria światłowodowe.

Z powodu rosnącego popytu, profesjonalne firmy instalujące światłowód muszą być doskonale wyposażone. Jeśli podpinamy światłowód, nie wystarczą nam przecież same kable. Każdy specjalista wie, że nie mogą one zwisać bez kontroli, ponieważ zagraża to bezpieczeństwu ludzi i oczywiście zaburza estetykę przestrzeni publicznej. Organizer kabli światłowodowych pozwoli je uporządkować. Z powodzeniem można go zamontować na słupach telekomunikacyjnych czy energetycznych za pomocą opasek elektrycznych lub taśmy stalowej. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować go w ścianach. Przy takim zabezpieczeniu, kable i instalacja nie będzie podatna na uszkodzenia przez warunki atmosferyczne czy przez działalność ludzi. Organizacja kabli to jedno, ale ten właśnie produkt pozwala także przymocować do niego mufy światłowodowe. Co ważne, taki organizer może być wykonany na zamówienie do dowolnej mufy – warto w tej sprawie skontaktować się z nami osobiście.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się także mufa światłowodowa, która pozwala na trwałe scalenie ze sobą kilku odcinków kabli światłowodowych. Stanowi skuteczną i trwałą ochronę miejsc, w których łączą się włókna jednego kabla z drugim. Nasza mufa wyposażona jest w 2 wejścia na kable magistralne z dławikami, a wewnątrz znajdują się dwie odchylone tacki, na których producent dla ułatwienia wyznaczył miejsce na spawy. Co ważne, pod tackami można także ukryć zapas kabla.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.