Słupki zewnętrzne światłowodowe

Aktywne filtry

SZS-24/170/21 FTTH 48J

Słupek światłowodowy zewnętrzny do budowy sieci FTTH w zabudowie rozproszonej, wkopywany na głębokość ok. 60cm. W korpusie znajduje się demontowana wkładka z polem komutacyjnym, które pomieści 44 abonentów i 4 porty liniowe dla splitterów. Demontowana konstrukcja zapewnia wygodne uzbrajanie w odległości 3-5 metrów od słupka.

search

SZS-43/145/20 FTTH 72J

Słupek światłowodowy zewnętrzny do budowy sieci FTTH w zabudowie rozproszonej, wkopywany na głębokość ok. 60cm. W korpusie znajduje się demontowana wkładka z polem komutacyjnym, które pomieści 72 abonentów i 5 portów liniowych dla splitterów. Demontowana konstrukcja zapewnia wygodne uzbrajanie w odległości 3-5 metrów od słupka

search

SZS 24/120/12 12J

Słupek światłowodowy zewnętrzny do budowy sieci FTTH w zabudowie rozproszonej, wkopywany na głębokość ok. 60cm. W korpusie znajduje się demontowana wkładka z polem komutacyjnym, które pomieści 11 abonentów i 1 porty liniowe dla splitterów. Demontowana konstrukcja zapewnia wygodne uzbrajanie w odległości 3-5 metrów od słupka.

search

SZS 24/120/13 24J

Słupek światłowodowy zewnętrzny do budowy sieci FTTH w zabudowie rozproszonej, wkopywany na głębokość ok. 60cm. W korpusie znajduje się demontowana wkładka z polem komutacyjnym, które pomieści 22 abonentów i 2 porty liniowe dla splitterów. Demontowana konstrukcja zapewnia wygodne uzbrajanie w odległości 3-5 metrów od słupka.

search

SZS 43/165/20 72J + Zapas Kabla v.2

Słupek światłowodowy zewnętrzny do budowy sieci FTTH w zabudowie rozproszonej, wkopywany na głębokość ok. 60cm. W korpusie znajduje się demontowana wkładka z polem komutacyjnym, które pomieści 72 abonentów i 5 portów liniowych dla splitterów. Demontowana konstrukcja zapewnia wygodne uzbrajanie w odległości 3-5 metrów od słupka

search

SZS-43/185/20 72J + Zapas Kabla

Słupek światłowodowy zewnętrzny do budowy sieci FTTH w zabudowie rozproszonej, wkopywany na głębokość ok. 60cm. W korpusie znajduje się demontowana wkładka z polem komutacyjnym, które pomieści 72 abonentów i 5 portów liniowych dla splitterów. Demontowana konstrukcja zapewnia wygodne uzbrajanie w odległości 3-5 metrów od słupka

search

SZS-43/143/23 na mufę

Słupek światłowodowy zewnętrzny do budowy sieci FTTH w zabudowie rozproszonej, wkopywany na głębokość ok. 60cm. W środku słupka została wykonana organizacja dla zapasów kabla oraz mikrorurek.

search

SZS-43/145/20 FTTH 144J

Słupek światłowodowy zewnętrzny do budowy sieci FTTH w zabudowie rozproszonej, wkopywany na głębokość ok. 60cm. W korpusie znajduje się demontowana wkładka z polem komutacyjnym, które pomieści 144 abonentów i 10 portów liniowych dla splitterów. Demontowana konstrukcja zapewnia wygodne uzbrajanie w odległości 3-5 metrów od słupka

search

Słupki zewnętrzne FTTH – rozdzielnice światłowodowe

Światłowody znajdują coraz szersze zastosowanie, ale najczęściej są wykorzystywane w technice telekomunikacyjnej. Kabel światłowodowy to nic innego jak włókno szklane z domieszką sztucznych tworzyw. Przy jego pomocy błyskawicznie przesyła się dane, a do tego celu wykorzystuje się fale światła widzialnego. Światłowód charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, a instalacje z nich zbudowane mają niemal nieograniczone możliwości i umożliwiają przesyłanie danych z ogromnymi prędkościami. Co więcej, łącza oparte na włóknach szklanych cechują się większą niezawodnością działania, a przede wszystkim stabilnością połączeń.

Przy budowie sieci światłowodowych FTTH wykorzystuje się różnego rodzaju elementy i urządzenia, niezbędne do prawidłowego ich działania. Jednym z nich jest rozdzielnica światłowodowa zewnętrzna. Jest to rodzaj solidnej metalowej szafki wykonanej z grubej blachy zabezpieczonej dodatkowo powłoką Magnelis. Posiada ona drzwiczki zamykane hermetycznymi zamkami bębenkowymi. We wnętrzu rozdzielnicy znajduje się pole komutacyjne zaopatrzone w otwory, przeznaczone do montażu adapterów. Słupek światłowodowy ma również miejsce na tackę spawów, na zapas kabla źródłowego oraz kabli klienckich. Na górnej części drzwiczek z powodzeniem można zamontować splitterów optyczny, a na plastikowych uchwytach zawiesić dodatkowe kable. Dolna ich partia to dogodne miejsce przeznaczone na kasetkę spawów. Znajdujące się w naszym asortymencie słupki światłowodowe zewnętrzne charakteryzują się solidną i trwałą modułową konstrukcją. Są przeznaczone i przystosowane do budowy sieci światłowodowych. Ich montaż odbywa się na zewnątrz budynków, a mocowanie poprzez wkopanie dolnego elementu w ziemię, na głębokość około 60cm. Słupki zewnętrzne FTTH doskonale sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, świetnie chroniąc elementy umieszczone w ich wnętrzu. Znacząco ułatwiają organizację kabli wykorzystywanych do budowy sieci światłowodowej, zarówno tych zakopanych bezpośrednio w ziemi, jak również umieszczonych w doziemnych mikro rurkach. Wysoka jakość oferowanych przez nas rozdzielnic, a także atrakcyjna cena, to niewątpliwe atuty naszych produktów.