Ostatni post

 • Szafy Rack dla systemów telekomunikacyjnych - wymagania i rozwiązania
  Szafy Rack dla systemów telekomunikacyjnych - wymagania i rozwiązania
  21 Views
  Szafy Rack hermetyczne stanowią kluczowy element infrastruktury telekomunikacyjnej, zapewniając nie tylko ochronę i organizację sprzętu, ale również spełniając szereg wymagań technicznych. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na szybkie i niezawodne usługi telekomunikacyjne, konieczne jest skonfigurowanie odpowiednich rozwiązań w zakresie szaf Rack, które spełniają różnorodne wymagania.
  Read More
 • Systemy chłodzenia szaf sterowniczych i obudów
  Systemy chłodzenia szaf sterowniczych i obudów
  17 Views
  Szafy sterownicze to powszechnie używane sprzęty, które do swojego działania wymagają stałego podłączenia do prądu. Wytwarzają one sporą ilość energii, co może skutkować przegrzaniem części, a tym samym spadkiem wydajności pracy całej instalacji. Chcąc przeciwdziałać temu problemowi, niezbędne okazuje się zastosowanie specjalnych systemów chłodniczych.
  Read More
 • Skuteczne monitorowanie i utrzymanie infrastruktury sieciowej
  Skuteczne monitorowanie i utrzymanie infrastruktury sieciowej
  15 Views
  Bezpieczne i efektywne zarządzanie infrastrukturą sieciową jest niezwykle istotne, aby zapewnić jej niezawodność oraz osiągnięcie optymalnej wydajności. Działania te są wielopoziomowe i obejmują zarówno wdrożenie dobrych praktyk w zakresie śledzenia stanu, jak i wydajności sieci, przez regularnie wykonywane audyty i szkolenia, po prawidłowe zabezpieczenie i przechowywanie urządzeń sieciowych.
  Read More
 • Jak chronić i zabezpieczyć sprzęt telekomunikacyjny?
  Jak chronić i zabezpieczyć sprzęt telekomunikacyjny?
  16 Views
  Aby chronić i zabezpieczyć sprzęt telekomunikacyjny, należy podjąć szereg środków ostrożności i zastosować odpowiednie praktyki bezpieczeństwa. Prezentujemy kilka podstawowych wskazówek, które warto stosować, by uchronić się przed utratą danych i kontroli nad własną infrastrukturą.
  Read More
 • Zastosowanie szaf RACK w różnych branżach
  Zastosowanie szaf RACK w różnych branżach
  48 Views
  Szafy RACK to potoczne określenie tzw. szaf teletechnicznych lub serwerowych. Ciągły rozwój instalacji telekomunikacji sprawił, że z biegiem czasu pojawiła się potrzeba zunifikowania i uporządkowania wchodzących w ich skład urządzeń. W tym celu powstały szafy teleinformatyczne, które zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku.
  Read More
Showing 1 to 5 of 24 (5 Pages)